Кекс ігровий автомат (Колобок)

Слот Кекс від компанії Igrosoft, який був випущений у 2009 році, досі залишається популярним серед ретро-ігор. Цей слот вирізняється своїми різноманітними бонусами, які можуть збільшувати виграші. Також у гравців є шанс виграти головний приз — джекпот.

Keks ігровий автомат

💻Провайдер

Igrosoft

📆Рік випуску

2009

🔢Ігрове поле

5 барабанів/ 3 ряди

🔀Лінії

9

⭐️Максимальний множник

5000

💫Дисперсія

низька

💸Віддача

95,1%

🎁Бонусні пропозиції

wild, scatter, gamble, бонусна та супер бонусна гра з джекпотом

📱Гра з телефону

передбачена

Гра Кекс пропонує цікавий досвід з простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, роблячи її доступною для новачків та досвідчених гравців. Детальніше про функції та особливості цього слота ви можете дізнатися з нашої статті.

Характеристики грального автомата Keks

Ігровий автомат Кекс пропонує учаснику повернутися до дитинства та відчути атмосферу популярної казки про Колобка. Слот має тематичне оформлення. Все це супроводжується приємною музикою. Опції для редагування умов участі розміщені з обох боків ігрового поля.

Keks ігровий автомат
Характеристики грального автомата Keks

Ігровий автомат має 5 барабанів, розташованих у 3 ряди. На ігровому полі можна активувати від 1 до 9 активних ліній. На одну з них пропонується поставити від 0,5 до 200 кредитів. Ігровий автомат має низьку дисперсію та найбільший виграшний множник – 5000. У слоті передбачені в бонусні раунди, що направлені на збільшення виграшу.

Як грати в ігровий автомат Keks

Колобок автомат доступний у платному та безкоштовному режимі. Грати в ігрові автомати безкоштовно може бути корисним для розвитку навичок і розробки стратегій перед грою на реальні гроші. Ось кроки, які слід здійснити для переходу від безкоштовної гри до платної участі:

  1. Перейдіть на сайт надійного казино.
  2. Зареєструйтеся або якщо вже маєте профіль, увійдіть до нього.
  3. Перегляньте стан рахунку та за потреби поповніть його.
  4. Завантажте платний режим гри.
  5. Дізнайтеся про умови участі та надання виграшу.
  6. Використовуючи опції ліворуч від барабанів, вкажіть число ліній для виплат.
  7. Клавішею “Ставка”, що міститься праворуч від ігрового поля, оберіть ставку для 1 лінії.
  8. Розпочніть гру, натиснувши “Старт” або “Автогра”.

Щоб у гральні автомати грати безплатно Колобок, реєструватися та вносити депозит не потрібно. Учасник може налаштувати зручність ігрового процесу. Пропонується вимкнути звукосупровід та змінити розмір ігрового вікна відповідними опціями.

Комбінації та виграші ігрового апарату

Ігровий автомат пропонує 9 різних піктограм, з яких гравці можуть формувати виграшні комбінації. Вісім з цих символів пропонують виграшні множники за збір комбінації з 3-5 однакових символів на активних лініях.

Keks ігровий автомат

Виграшні комбінації та множники слота Кекс

Символ

3

4

5

Скалка

×2

×3

×10

Гармошка

×3

×5

×20

Бублики на вірьовці

×5

×10

×50

Балалайка

×10

×30

×100

Самовар

×20

×50

×200

Глиняний глечик

×30

×100

×500

Кекс

×100

×500

×2000

Чорний кіт

×200

×1000

×5000

Щоб отримати виграш, комбінація має знаходитись на активній лінії. Виплачуються винагороди за всі поєднання. Автомат Кекс має 2 бонусні символи – Кекс та Піч. Зображення головного героя здатне заміщувати символи для утворення виграшних комбінацій. Піч є символом розкиду, поява якого у кількості від 3 одиниць запускає ігри з тематичним предметом.

Особливості грального автомата Keks

Keks ігровий автомат

У слоті одна з трьох бонусних ігор називається “Gamble” або гра на ризик, яка дає гравцям можливість подвоїти свій останній виграш. Ця гра активується на вибір гравця після отримання виграшної комбінації на полі.

Після виграшної комбінації, гравець може обрати грати в “Gamble”, ризикуючи своїм останнім виграшем для можливості його подвоєння. Далі на екрані з’являється 5 закритих карт. Дилер відкриває одну з цих карт, показуючи її номінал. Гравець обирає одну з решти чотирьох закритих карт, сподіваючись, що номінал обраної карти буде вищим за карту дилера. Якщо карта гравця вища, виграш подвоюється. Якщо нижча, гравець втрачає свій виграш за останній спін.

У бонусній грі є 5 печей. Всередині деяких із них приховані тематичні предмети. Ігровий автомат Keks надає гравцю додаткові виграшні коефіцієнти до отриманої винагороди в основній грі, якщо вдається відкрити тематичні зображення. Натрапив на пусту піч, бонусний раунд завершується.

Якщо в додатковій грі знайдені всі бонусні предмети, учасник може спробувати вдачу у виграші джекпоту. На новій локації перед гравцем розміщено 2 кущі. За одним ховається колобок, вибір якого надає виграш, за іншим – вовк, який скасовує шанс на отримання винагороди у розмірі 675000 кредитів.

Як виграти в Keks: Рекомендації та поради

Щоб почати грати в автомат Колобок, спочатку випробуйте його безкоштовно. Це допоможе вам зрозуміти, як працює слот. Пам’ятайте, що в автоматичному режимі ви не зможете грати в гру на подвоєння виграшу. Також важливо не робити дуже великі ставки, щоб ваших грошей вистачило на більше ігор.

Keks ігровий автомат

Ігрові автомати Колобок мають гарне оформлення та музичний супровід. Високий показник RTP вказує на те, що очікувати тривалий час на виграшну комбінацію учасник не має. Гра має класичні бонусні пропозиції та джекпот. Грати у слот можна у тестовому режимі на віртуальні кредити або платно, що дозволяє отримувати справжні виграші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *